Description
| Brand | Vossen |
| Wheel Model | HF7 |
| Wheel Size | 20×9 |
| Wheel Diameter | 20 Inch |
| Wheel Width | 9 Inches |
| Wheel Offset | 32mm |
| Wheel Backspacing | 6.26 Inch, 159mm |
| Wheel Color | Silver |
| Wheel Style | Custom |
| Wheel Finish | Polished, Mirrored |
| Wheel Material | Aluminum |
| Wheel Placement | Front Only |
| Wheel Bolt Pattern | 5 x 114.3mm (5 x 4.5-Inch) |
Description
Vossen HF7-0N01
CA Residents: WARNING: Cancer and Reproductive Harm – www.P65Warnings.ca.gov







Reviews
There are no reviews yet.